Sipariş Ver

Açık öğretim Lisesi yardımcı kitaplarımızın sizlere Açık Öğretim Lisesi yolculuğunda rehberlik etmesini ve geleceğinize biraz daha cesur biraz daha güvenle bakmanızda fayda sağlamanızı umar, Açık Öğretim Lisesi sınavlarında hayat boyu üstün başarılar dileriz.

Kitaplarımıza aşağıdaki seçeneklerden ulaşabilirsiniz.

1. Avantajlı seçenekleriyle kolayca mağazamızdan sipariş verebilirsiniz. Mağazamızdan sipariş vermek için buraya tıklayınız.

2. Türkiye’nin en büyük 3 alışveriş sitesi olan PTT AVM , Gitti Gidiyor ve N11 sitelerinden online olarak satın alabilirsiniz.

3. Yurtiçine dağılmış 165 Mağazası ile Türkiye’nin en büyük kırtasiyecisi olan, NT Kitap Kırtasiye Mağazalarından kitaplarımızı görerek ve inceleyerek satın alabilirsiniz. Size en yakın NT Mağazasına ulaşmak için tıklayınız. 

4.  0535 022 22 10 – 0535 616 80 80 numaralı telefonları arayarak sipariş verebilirsiniz.

 

Son 5 Yılın Soruları (Ortak Dersler) Kitabımız hakkında ayrıntılı bilgi için buraya tıklayınız.

Son 3 Yılın Soruları (Seçmeli Dersler) Kitabımız hakkında ayrıntılı bilgi için buraya tıklayınız.

 

 

pttavm-sponsor  gittigidiyor-sponsor  hepsiburada-sponsornt

 

Musay Açık Öğretim Lisesi Yayınları

 

2 thoughts on “Sipariş Ver

  1. Ben Çankırı Merkezde Kırtasiye ve Kitap işiyle uğraşmaktayım. Çankırı’da Sizin Kitaplarınızı da satmak isterim. Ben 2 Tane Sipariş verdim. Ama Siz Kırtasiye ve Kitapevlerine extra bir indiriminiz söz konusu mu? Bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim. Kitaplarınızı satmak isterim. 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir