Açık Öğretim Lisesi Kitaplarında Kampanya!

Türkiye’nin ilk 3 boyutlu online alışveriş sitesi olan EPTT AVM ile yaptığımız işbirliği sonucunda, Açık Lise öğrencileri kitaplarımıza kapıda ödeme seçeneği ile sahip olabilirler.

Açık Lise Son 5 Yılın Çıkmış Sınav sorularından oluşan ve içeriğinde zorunlu tüm ortak derslerin bulunduğu  kitabımızı, kargo ücreti dahil 45 TL kapıda ödeyerek satın alabilirsiniz.

Açık Lise Son 3 Yılın Çıkmış Sınav sorularından oluşan ve içeriğinde seçmeli tüm derslerin olduğu kitabımızı, kargo ücreti dahil 45 TL ödeyerek kapıda satın alabilirsiniz.

Kısa sürecek bu kampanyadan yararlanmak için tıklayınız… 

acik-lise-soru-bankasi-musay-yayinlari

 

 

23 thoughts on “Açık Öğretim Lisesi Kitaplarında Kampanya!

 1. 10. Dönem deyim 8. Dönem e kadar söylemiş siniz.. 10 dönem dersleri bulunuyor mu içeriğin de .ayrıca konu özetleri varmı

  • Açık Lisede 1. dönemden 8. döneme kadar dersler vardır. 10. dönemde olmanız sizin 10 dönemdir açık lisede okuduğunuz gösterir.

 2. Slm degerli kardeslerim ben acik lisede okuyorum ama kacinci siniftayim bilmiyorum bana yardimci olurmusunuz allah rizasi icin?

 3. Merhaba:
  Benim 13 kredim kaldı mezun olmama zorunlu dersim yok coğrafya seçtim ders olarakta coğrafya 5-6-7-8 bunları geçsem yetiyor hangi kitabı önerirsiniz.

 4. Sa kolay gelsin
  Ben açıköğretim lise kitapı istiyorum
  Son 5 yılda çıkmış sorular yardimci olursaniz sevinirim iyi günler l. (Cevapinizi bekliyorum lütfen dönüş yapın)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir